Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація International Hellenic University (Греція) в Києві
Презентація International Hellenic University (Греція) в Києві

International Hellenic University представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація International Hellenic University (Греція) в Києві

International Hellenic University (IHU) – перший державний грецький університет, в якому всі програми без виключення викладаються англійською мовою. Мета університету – стати провідною європейською дослідницькою інституцією.

Програми університету були розроблені експертними групами, учасники яких мають досвід створення освітніх програм як для провідних грецьких університетів, так і для міжнародних вузів.

Університет має у своїй структурі три факультети: The School of Economics and Business Administration, The School of Humanities і The School of Science & Technology.

Тож, у вузі можна отримати вищу освіту за такими спеціальностями: менеджмент, банки та фінанси, вивчення країн Чорноморського басейну, енергетичні системи тощо.

2012 року очікується відкриття нових напрямків підготовки, зокрема, сталий економічний розвиток, створення стратегічних продуктів, юриспруденція. У стані розробки програми з підготовки за напрямами: вивчення країн Східного регіону Середземного моря, культура й археологія грецького світу.

Детальніше про програми International Hellenic University ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!