Презентація International Hellenic University (Греція) в Києві

International Hellenic University представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація International Hellenic University (Греція) в Києві

International Hellenic University (IHU) – перший державний грецький університет, в якому всі програми без виключення викладаються англійською мовою. Мета університету – стати провідною європейською дослідницькою інституцією.

Програми університету були розроблені експертними групами, учасники яких мають досвід створення освітніх програм як для провідних грецьких університетів, так і для міжнародних вузів.

Університет має у своїй структурі три факультети: The School of Economics and Business Administration, The School of Humanities і The School of Science & Technology.

Тож, у вузі можна отримати вищу освіту за такими спеціальностями: менеджмент, банки та фінанси, вивчення країн Чорноморського басейну, енергетичні системи тощо.

2012 року очікується відкриття нових напрямків підготовки, зокрема, сталий економічний розвиток, створення стратегічних продуктів, юриспруденція. У стані розробки програми з підготовки за напрямами: вивчення країн Східного регіону Середземного моря, культура й археологія грецького світу.

Детальніше про програми International Hellenic University ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011