Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація інституту CERGE-EI (Чехія) в Києві
Презентація інституту CERGE-EI (Чехія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, CERGE-EI (Чехія) презентує свої програми навчання

Презентація інституту CERGE-EI (Чехія) в Києві

CERGE-EI - Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute пропонує іноземним студентам отримати освіту в сфері економіки. Тут щорічно здобувають освіту студенти з 30 країн.

У вузі викладають учені-практики, в тому числі й з інших країн, які закінчили кращі університети - Princeton; Johns Hopkins; the Universities of Chicago, Virginia, Minnesota, Pittsburgh and Michigan; Washington University in St. Louis; the London School of Economics; University College London.

Випускники інституту займають високі посади в 21 країні: в міжнародних організаціях (The World Bank, International Monetary Fund та ін.), урядах, національних банках, університетах і в приватному секторі (Raiffeisenbank, Boston Consulting Group та ін.)

Програма Masters in Applied Economics (МАЕ) - інтенсивна практична програма, що дає іноземним студентам можливість отримати економічну освіту, яка зазвичай недоступна в рідній країні, навчитися навичкам, затребуваним на міжнародному та місцевому ринку праці.

Тривалість програми - 12 місяців, можлива заочна форма навчання. Усі курси викладаються англійською мовою за американськими стандартами. Спеціалізації: Financial Economics, Public Policy, Macroeconomics & Forecasting, Corporate Economics, Quantitative Methods. Успішні студенти отримують стипендії. Вступити до університету можна протягом року.

Програма MA/PhD in Economics - це дворічний курс навчання. Також, два або три роки відводиться на роботу над дисертацією. Є можливість вчитися на програмах Charles University in Prague і Academy of Sciences of the Czech Republic. Викладання ведеться англійською мовою. Студенти також можуть отримати стипендії. Крайній термін подачі документів для вступу на цю програму - 28 лютого.

Детальніше про CERGE-EI ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!