Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація Abu Dhabi University (ОАЕ) в Києві
Презентація Abu Dhabi University (ОАЕ) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, Abu Dhabi University представить свої програми

Презентація Abu Dhabi University (ОАЕ) в Києві

Abu Dhabi University - це вища освіта за західним зразком в міжнародному співтоваристві.

Університет пропонує якісні затребувані програми і викладання на високому рівні, стажування та високу ймовірність працевлаштування після закінчення університету, гнучкі дати вступу. Іноземні студенти відкриють для себе нескладний процес отримання візи.

Приступити до навчання в університеті можна у вересні, лютому або червні. Отримати ступінь бакалавра можна на одному з трьох факультетів університету: College of Arts and Sciences, College of Business Administration та College of Engineering and Computer Science.

Післядипломну освіту можна отримати на програмах: ділове адміністрування, управління персоналом, науки про обчислювальну техніку, технічні науки. Продовжити навчання також можна на програмі Executive MBA.

Детальніше про програми навчання в Abu Dhabi University ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!