Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація International University College (Болгарія) в Києві
Презентація International University College (Болгарія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, International University College (Болгарія) представить свої програми

Презентація International University College (Болгарія) в Києві

International University College (IUC) - незалежний вищий навчальний заклад, що пропонує програми "подвійного диплома" в партнерстві з університетами Великої Британії - University of Wales Institute, Cardiff (UWIC) і University College Birmingham (UCB). Навчання ведеться англійською мовою.

Бакалаврські програми пропонуються за наступними напрямками: Hospitality Management, International Business and Management, Business Information Systems, Business and Management Studies. Тривалість навчання - 3 роки. Зміст навчання відповідає британським стандартам і вимогам.

International University College також надає можливість отримати післядипломну освіту на таких програмах: Master of Business Administration (у партнерстві з University of Wales Institute), Tourism Business Administration та Tourism Destination Management (обидва в партнерстві з University College Birmingham).

International University College був заснований в 1999 році, на сьогоднішній день вуз випустив близько 1 500 студентів. У поточному навчальному році освіту у вузі здобувають 1000 студентів, з них 8% - іноземці.

Університет також підписав партнерські угоди з University of Portsmouth (Велика Британія), Stenden University (Нідерланди) і Harstad University (Норвегія), що дозволяє студентам вузу переводитися до університетів-парнерів на будь-якому етапі навчання.

IUC має декілька кампусів - в Добричі (найбільший і найсучасніший кампус), Варні та Софії.

Також, при університеті працює Career Center, що забезпечує студентам можливість знайти місце для стажування влітку залежно від інтересів і здібностей студента. Університет також сприяє участі студентів у діяльності міжнародних організацій: Student council, AIESEC, EMVA та ін.

Детальніше про International University College (Болгарія) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!