Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Glasgow Caledonian University: стипендії на навчання на підготовчих програмах INTO
Glasgow Caledonian University: стипендії на навчання на підготовчих програмах INTO

Цього року INTO Scotland у Glasgow Caledonian University оголошує 50% стипендії на довузівську програму Foundation, що починається у січні 2012 року

Glasgow Caledonian University: стипендії на навчання на підготовчих програмах INTO

У 2007 році Glasgow Caledonian University визнаний кращим університетом для навчання іноземних студентів у Великій Британії за рейтингом Міжнародного студентського барометра.

INTO Scotland вже декілька років поспіль успішно готує абітурієнтів до вступу на програми бакалавріату та магістратури на базі університету.

INTO Scotland у Glasgow Caledonian University пропонує українським студентам спробувати свої можливості у конкурсі на стипендії. Конкурс базується на результатах оцінки академічних показників абітурієнта та знання англійської.

У конкурсі стипендій приймають участь такі спеціальності: інжиніринг, штучно створене навколишнє середовище, комп’ютерні науки.

Крайній термін подачі заявки на стипендію - 25 листопада 2011 року.

Більш детальну інформацію про стипендії та навчання у Великій Британії ви отримаєте, звернувшись до освітньої агенції "А-пріорі" за телефоном (044) 221 78 99, або e-mail: uk@a-priori.kiev.ua

Довідка: Glasgow Caledonian University - один з найбільших університетів Шотландії. Glasgow Caledonian був заснований у 1875 році. Університет співпрацює з такими організаціями як Microsoft, Bovis Lend Lease (Scotland),CISCO Systems and Scottish Enterprise у сфері розвитку навчальних програм та проведення досліджень. Студентська асоціація університету пропонує студентам всіляку підтримку.

Освіта.ua
03.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!