Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація Slovac Academic Information Agency в Києві
Презентація Slovac Academic Information Agency в Києві

Slovac Academic Information Agency представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Slovac Academic Information Agency в Києві

Slovac Academic Information Agency (SAIA) - неурядова організація, заснована в 1990 році. Пропонуючи програми та послуги у сфері освіти, організація сприяє інтернаціоналізації освіти та досліджень.

SAIA надає інформацію про навчання та проведенні дослідних робіт за кордоном, публікує корисну інформацію про мобільність в освітньому співтоваристві та займається підбором кандидатів на отримання стипендії.

SAIA керує Національною стипендіальною програмою (National Scholarship Programme). В рамках програми організація надає підтримку студентам, аспірантам, викладачам вузів і науковим дослідникам, пропонуючи їм стипендій як для участі в освітніх програмах за кордоном, так і для запрошення іноземців до Словаччини з академічними цілями.

Агентство також організовує прийом стипендіатів, які приїжджають до країни відповідно до двосторонніх міжурядових угод (зокрема, навчання та дослідницькі роботи для студентів, аспірантів, викладачів вузів і науковців з України).

SAIA є партнером Європейської мережі сервісних центрів EURAXESS (European Network of Services Centres EURAXESS), надаючи послуги вченим по всьому світу.

Центральний офіс Slovac Academic Information Agency знаходиться в Братиславі, п'ять офісів SAIA працюють в регіонах.

Детальніше про діяльність Slovac Academic Information Agency ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
24.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!