Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація Abu Dhabi University в Києві
Презентація Abu Dhabi University в Києві

Освітнє агентство А-пріорі презентує незвичайний для українського студентства навчальний заклад – Університет Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати)

Презентація Abu Dhabi University в Києві

ОАЕ одна з найбільш заможних країн світу, в якій держава власним коштом навчає свою молодь в університетах. За останні 20 років ОАЕ перетворилися з маленьких оазисів культури серед пустель на потужні технологічні, інженерні, архітектурні і фінансові центри світу.

В 2003 році в Еміратах була створена вільна економічна зона "Knowledge Village". Це дало можливість провідним університетам світу відкрити тут свої філії. Студентів з усього світу університети ОАЕ приваблюють високим рівнем викладання та суперсучасними лабораторіями і бібліотеками, батьків студентів – майже повна відсутність криміналу та жорсткі моральні принципи (у державі діє заборона на використання алкоголю та наркотиків).

Університет Абу-Дабі (Abu Dhabi University) було засновано в 2003 році шейхом Хамданом бен Заїдом Аль Нахьяном, який мріяв заснувати аналог Гарварда й Оксфорда на території Еміратів.

Програма навчання на бакалавраті та магістратурі розроблена за американською програмою, докторантура – за британською. Університет має два корпуси в Абу-Дабі та Аль-Айні, при кожному з  яких є комфортабельні сучасні гуртожитки.

Спеціальності в університеті відкривалися зважаючи на попит фахівців у певних сферах. Університет готує управлінців в індустрії моди, інженерії, електротехніки, юристів у сфері міжнародних конфліктів, фінансистів, ризик-менеджерів, екологів, спеціалістів з інноваційних комп’ютерних технологій, авіації, архітектури та ландшафтного проектування. За даними Міносвіти ОАЕ, 97% випускників цього навчального закладу знаходять роботу за спеціальністю протягом місяця після закінчення навчання (середньомісячна заробітна плата в Еміратах складає $2750).

Більш детально про вступ, особливості навчання та подальше працевлаштування ви можете дізнатися на презентації Університету Абу-Дабі, що відбудеться 10 листопада з 15.00 до 17.00 у приміщенні компанії А-пріорі, за адресою: вул. Юрківська 12/59.

Семінар вестиме представник університету Терри Мотиюк. Звертаємо увагу, що семінар буде проводитись англійською мовою, участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова, записатися можна за телефоном (044) 221 78 99, або email: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
14.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!