Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Підготовча програма з дизайну в Італії
Підготовча програма з дизайну в Італії

Міланська Нова академія витончених мистецтв (NABA) оголошує про початок прийому заявок на підготовчу програму з дизайну

Підготовча програма з дизайну в Італії

Підготовча програма триватиме з 30 січня по 20 липня 2012 року. Протягом п'ятимісячного навчання студенти пройдуть вступний курс до основних програм і дисциплін NABA, одночасно відвідуючи інтенсивні заняття з італійської мови (290 уроків). Основна мова програми - англійська.

Також студенти візьмуть участь у семінарах з головних дисциплін курсу (малювання, візуальні мистецтва, графічний та медіа-дизайн, дизайн моди, дизайн) і цільових екскурсіях Міланом.

Наприкінці навчання студенти можуть обрати 45-годинний річний курс. Він дозволить зосередитися на тих предметах, які випускник планує вивчати в ході подальшого навчання.

Протягом семестру науковий керівник допомагатиме студентам у створенні робочого портфоліо, яке вони презентують на випускних іспитах.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Академія образотворчих мистецтв і дизайну (NABA), заснована більше 30 років тому, пропонує широкий вибір програм на бакалавраті та магістратурі, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчається понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
02.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!