Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії та гранти на навчання в гуманітарному університеті Італії
Стипендії та гранти на навчання в гуманітарному університеті Італії

Приватний американський гуманітарний університет John Cabot University (JCU), розташований в Італії, пропонує студентам з СНД стипендії та гранти на навчання

Стипендії та гранти на навчання в гуманітарному університеті Італії

Бажаючі здобути вищу освіту на бакалаврській програмі в цьому університеті можуть претендувати на щорічну стипендію в розмірі € 4000 на рік.

Крім цього, студентам бакалаврських програм за чотирма спеціальностями (ділове адміністрування, маркетинг, міжнародні відносини та політологія) надається можливість одночасно отримати другий диплом від University of Wales - конфедеративного університету, що являє собою об'єднання більшості вищих навчальних закладів Уельсу.

Студенти JCU також мають право подати заявку на Президентську стипендію в розмірі від €3750 до €7000 на рік. Рішення про надання Президентської стипендії приймається з урахуванням успішності претендента, а також рекомендацій від його викладачів.

Для студентів, які потребують фінансової допомоги, надається грант у розмірі від €750 до €2250 на рік.

В цілому, запропоновані стипендії та гранти покривають близько 35% від річної вартості навчання. Залежно від обраної програми, типу проживання та плану харчування, вартість навчання коливається від €13 900 на рік.

За більш детальною інформацією про навчання в John Cabot University звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Приватний американський гуманітарний університет John Cabot University, розташований в самому центрі Риму, був заснований у 1972 році. Випускники JCU мають можливість проходити професійне стажування в провідних світових компаніях (PricewaterhouseCoopers, CNN, Sotheby's Italia Srl, Hotel Hassler, посольство США та ін), і за умови, що вони добре себе зарекомендували, працевлаштуватися після закінчення навчання. Приблизно 60% іноземних студентів приїжджають навчатися з США, 30% з Італії, 10% - з інших країн.

Освіта.ua
27.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!