Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Вища освіта в державних вузах Болгарії
Вища освіта в державних вузах Болгарії

Безумовною перевагою здобування освіти в Болгарії українські студенти вважають болгарський диплом про вищу освіту, що визнається в Європі

Вища освіта в державних вузах Болгарії

Завдяки спільному слов'янському корінню сам процес вчення не вимагатиме від українського студента довгої адаптації. Якщо ж до цього додати теплий м'який клімат і низьку вартість життя, то можна серйозно задуматися над здобуванням освіти саме в Болгарії.

Згідно з правилами прийому іноземних студентів до болгарських вузів, абітурієнти можуть вступати до вищих шкіл Болгарії протягом усього року.

Державні університети країни пропонують різноманітні підготовчі мовні курси для іноземців.

Наприклад, в Софійському університеті ім. Климента Орхидського така програма для майбутніх гуманітаріїв розрахована на 800 годин болгарської мови, а для технарів - на 550 годин мови і 350 годин академічних предметів залежно від вибраної спеціалізації.

Абітурієнт, який не закінчив такий курс в Болгарії, має скласти стандартизований тест на знання болгарської мови, результат якого має бути не нижче B2.

Важливо зазначити, що Софійський університет ім. Св. Климента Орхидського - найстарший вищий учбовий заклад країни (заснований 1888 року).

На даний час він пропонує 91 навчальну програму в області гуманітарних і природничих наук. До складу університету входять 16 факультетів, а саме: факультети економіки і бізнес-адміністрування, філософії, журналістики, історії, права, біології, хімії. Тут вивчають славістику, теологію, педагогіку та інші дисципліни.

Популярністю користуються також інші великі вузи - Софійський технічний університет, Медичний університет у Плевені та у Варні тощо.

Майбутні медики, мабуть, особливо зацікавлені у навчанні в вузах Болгарії, адже вони пропонують найпривабливіші ціни за навчання – від 3000 до 4800 євро за рік.

Якщо студент потребує якісних знань та добрий медичний диплом західного університету, в Болгарії він зможе отримати і його, причому у декілька разів дешевше, ніж в Україні, США чи Великій Британії.

Що стосується решти витрат, вартість проживання у гуртожитку мінімальна – 105 євро на місяць, приблизно така ж сума необхідна на харчування.

Доброю новиною є те, що Болгарія не чинить перепон в отриманні болгарського громадянства для студентів-іноземців і надає робочі місця.

Більш детальну інформацію про вступ до державних університетів Болгарії ви можете отримати в освітньому агентстві "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
07.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!