Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Виграйте рік безкоштовного навчання в політехнічному виші Болгарії
Виграйте рік безкоштовного навчання в політехнічному виші Болгарії

Освітнє агентство Istudy за інформаційної підтримки освітнього порталу Освіта.ua оголошують про розіграш трьох сертифікатів на один рік безкоштовного навчання в Європейському політехнічному університеті Болгарії (м. Перник)

Виграйте рік безкоштовного навчання в політехнічному виші Болгарії

У конкурсі можуть взяти участь учні старших класів, абітурієнти та студенти, що бажають здобути вищу освіту в Європі.

Для участі в конкурсі необхідно відповісти на питання вікторини про Болгарію, пройти тестування на знання математики і логічне мислення, а також виконати тест з англійської мови.

Відповіді необхідно вислати на електронну або поштову адресу освітнього агентства в термін до 1 липня 2011 року. На бланку з відповідями необхідно обов'язково вказати ПІБ, вік, місто проживання, мобільний телефон та контактний e-mail. Прізвища переможців будуть опубліковані 6 липня 2011 року.

Відібрані учасники мають бути готові надати організаторам атестат про середню освіту з додатком оцінок (студенти - витяг з вишу), сертифікат на знання англійської мови (TOEFL, SAT, ACT, IELTS або ін.).

За підсумками конкурсу троє фіналістів отримають можливість навчатися один рік безкоштовно в Європейському Політехнічному Університеті в Болгарії (м. Перник). Університет забезпечує можливість навчатися на освітніх програмах в найбільш популярних галузях: машинобудування та природничі науки, комп'ютерні системи та мережі, телекомунікації, архітектура.

Також, розігруються два сертифікати на безкоштовні послуги та два сертифікати на знижку 50% на послуги освітнього агентства Istudy.

З усіх питань, які стосуються конкурсу та навчання в Європейському політехнічному університеті, звертайтеся в освітнє агентство Istudy за телефонами: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
10.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!