Вища освіта в Болгарії

Європейський політехнічний університет (European University Polytechnical) є одним з самих престижних вищих навчальних закладів Болгарії

Вища освіта в Болгарії

На сьогоднішній день отримати диплом європейського зразка за кордоном не новинка: досить мати хороший рівень англійської мови, високі бали в шкільному атестаті і... готовність вкласти немаленьку суму за свою європейську освіту.

Але що робити тим абітурієнтам, що відчувають свій потенціал і прагнення підкорити близьке чи далеке зарубіжжя, що впевнені у своїх силах і здібностях, але не мають можливості реалізувати останній пункт? Для цього є відмінна альтернатива - вища освіта в Болгарії.

Одним з самих престижних вищих навчальних закладів Болгарії є Європейський політехнічний університет (European University Polytechnical), розташований в місті Перник, в 20 км від Софії.

Створений за рішенням парламенту Республіки Болгарія, Європейський політехнічний університет має статус вищого навчального закладу. Він отримав акредитацію в Європі і вже почав процес акредитації в США.

Європейський політехнічний університет пропонує європейські освітні традиції в поєднанні з американським стилем, які враховують потреби бізнесу і ринку. Освіта, отримана в цьому державному вищому навчальному закладі, стане в нагоді як в Європі, так і в США.
Навчання в університеті проводиться англійською та болгарською мовами. Висококваліфіковані викладачі університету знаходяться в постійному безпосередньому контакті зі студентами.

Університет забезпечує можливість вчитися на освітніх програмах в найбільш популярних галузях: машинобудування та природничі науки, комп'ютерні системи та мережі, телекомунікації, архітектура. Після закінчення студенти отримують диплом бакалавра.
Університет бере участь у програмах міжнародного обміну, що дозволяє студентам провести семестр в партнерських університетах Європи та США. Партнерами університету є такі компанії та організації Болгарії, як Microsoft, Siemens Bulgaria, Vivacom, Balkanstroy Properties, Bulgarian Industrial Association, International Academy of Architecture, Chamber of Architects in Bulgaria, Union of the Bulgarian Architects та інші.

Учні проживають в студентських гуртожитках. Вартість проживання - 150 євро на місяць.

Вартість навчання (починаючи з другого курсу, тому що перший курс безкоштовний): 3000 євро на семестр. Для відмінників подальше навчання безкоштовне. Для студентів з гарними оцінками після першого курсу - знижка 50% від вартості навчання.

З усіх питань, що стосуються навчання в European University Polytechnical, звертайтеся в освітнє агентство Istudy за телефонами: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
07.06.2011