Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Вища європейська освіта за помірною ціною
Вища європейська освіта за помірною ціною

Для тих, хто бажає отримати якісну європейську професійно-орієнтовану освіту, розпочавши навчання вже восени цього року, агенція освіти за кордоном International House Київ пропонує подати документи в університет Фонтіс (Голандія) до 15 червня 2011 року

Вища європейська освіта за помірною ціною

Університет Фонтіс - це можливість отримати якісну європейську професійно-орієнтовану освіту англійською мовою за доступною ціною - лише за 5500 євро на рік (бакалаврат) та 11117 євро на рік (магістратура). Навчання на бакалавраті триває 4 роки, на магістратурі – 1 рік.

Університет прикладних наук Фонтіс – один з найбільших державних університетів у Голандії, в якому навчаються більше 35 000 студентів із 45 країн світу.

Серед доступних спеціальностей, на яких можуть навчатися іноземні студенти: міжнародний бізнес-менеджмент, міжнародна бізнес економіка, міжнародний маркетинг, електронна інженерія, міжнародні інформаційні технології, програмування, мехатроніка (механіка, техніка, електроніка), фізиотерапія та інші. Окрім того, є декілька англомовних курсів, кількість яких постійно збільшується.

Студенти можуть взяти участь у програмах обміну в багатьох університетах світу, які є партнерами Фонтіс, працювати під час навчання, а після навчання студенти мають можливість залишитись в країні на 1 рік для працевлаштування.

За додатковою інформацією щодо навчання в університеті Фонтіс звертайтеся до менеджерів агенції освіти за кордоном International House Київ за тел.: +38 (044) 238-98-70, +38 (044) 238-97-96.

Освіта.ua
26.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!