Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Отримайте вищу аграрну освіту у Чехії
Отримайте вищу аграрну освіту у Чехії

Заснований в 1919 році як аграрний університет, університет Менделя в Брно є найстарішим навчальним закладом в чеських землях, який готує спеціалістів у сільському та лісовому господарстві

Отримайте вищу аграрну освіту у Чехії

Університет Менделя складається з факультетів: сільського господарства, лісового господарства та деревообробних наук; економічного факультету; факультету садівництва; факультету регіонального розвитку та міжнародних досліджень. Також, при виші працює Інститут безперервної освіти.

Садівництво вищого закладу розташоване в Ледніце, деякі інші структурні заклади - в Брно. Кількість студентів, що навчаються в університеті на даний час - 10654, з яких 585 є іноземними студентами.

Університет приваблює студентів звідусіль незвичними спеціальностями, такими як агроекологія та біотехнології на заводах автомобільного транспорту; конярство та агротуризм; безвідходні технологі; створення і виробництво екомеблів; ландшафтна архітектура; виноградники і винні льохи; садівництво; технічна експертиза та страхова галузь у винному виробництві та багато інших.

Ландшафтна архітектура в цьому університеті вважається одним з найбільш сильних напрямків.

Кращі випускники магістратури можуть продовжити навчання на докторантурі. Для тих, хто зацікавлений у комбінованій форми навчання, можливо поєднати курс навчання з роботою.

Будь-який студент університету Менделя може, за умов успішного навчання, навчатися за обміном більш ніж у 100 університетах-партнерах.

Поліпшуючи знання іноземних мов, студенти мають можливість отримати нові, цінні знання, досвід протягом практики та стажування у Франції, Австрії, Німеччини, Польщі, Великобританії, США та багатьох інших країнах.

Для вступу на перший курс українським абітурієнтам необхідно закінчити підготовче відділення з вивчення мови. Навчання на підготовчому відділенні триває з жовтня по червень. Ті, хто вже мають диплом бакалавра, можуть вступити до магістратури, закінчивши підготовчий курс при університеті. Він триває з лютого по червень.

За більш детальними умовами вступу до університету Менделя звертайтеся до менеджерів компанії А-пріорі за телефоном: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
25.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!