Отримайте вищу аграрну освіту у Чехії

Заснований в 1919 році як аграрний університет, університет Менделя в Брно є найстарішим навчальним закладом в чеських землях, який готує спеціалістів у сільському та лісовому господарстві

Отримайте вищу аграрну освіту у Чехії

Університет Менделя складається з факультетів: сільського господарства, лісового господарства та деревообробних наук; економічного факультету; факультету садівництва; факультету регіонального розвитку та міжнародних досліджень. Також, при виші працює Інститут безперервної освіти.

Садівництво вищого закладу розташоване в Ледніце, деякі інші структурні заклади - в Брно. Кількість студентів, що навчаються в університеті на даний час - 10654, з яких 585 є іноземними студентами.

Університет приваблює студентів звідусіль незвичними спеціальностями, такими як агроекологія та біотехнології на заводах автомобільного транспорту; конярство та агротуризм; безвідходні технологі; створення і виробництво екомеблів; ландшафтна архітектура; виноградники і винні льохи; садівництво; технічна експертиза та страхова галузь у винному виробництві та багато інших.

Ландшафтна архітектура в цьому університеті вважається одним з найбільш сильних напрямків.

Кращі випускники магістратури можуть продовжити навчання на докторантурі. Для тих, хто зацікавлений у комбінованій форми навчання, можливо поєднати курс навчання з роботою.

Будь-який студент університету Менделя може, за умов успішного навчання, навчатися за обміном більш ніж у 100 університетах-партнерах.

Поліпшуючи знання іноземних мов, студенти мають можливість отримати нові, цінні знання, досвід протягом практики та стажування у Франції, Австрії, Німеччини, Польщі, Великобританії, США та багатьох інших країнах.

Для вступу на перший курс українським абітурієнтам необхідно закінчити підготовче відділення з вивчення мови. Навчання на підготовчому відділенні триває з жовтня по червень. Ті, хто вже мають диплом бакалавра, можуть вступити до магістратури, закінчивши підготовчий курс при університеті. Він триває з лютого по червень.

За більш детальними умовами вступу до університету Менделя звертайтеся до менеджерів компанії А-пріорі за телефоном: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
25.05.2011