Стипендії від уряду Греції в рамках двосторонньої культурної угоди

Розпочинається прийом заявок на навчання у Греції для студентів в рамках двосторонньої культурної угоди

Стипендії від уряду Греції в рамках двосторонньої культурної угоди

Українським студентам планують надати одну стипендію для участі у літньому семінарі з грецької мови та цивілізації, а також одну стипендію на навчання на бакалавраті протягом одного року.

Ті, хто бажає взяти участь у конкурсі на навчання на бакалавраті, мають бути не старше 25 років. Для тих, хто планує взяти участь у літньому семінарі, також існують вікові обмеження: не старше за 40 років.

Грант для бакалавра складатиме 500 євро щомісяця плюс 500 євро у вигляді одноразової допомоги.

Стипендія на літні семінари "Грецька мова та цивілізація" покриває усі витрати (навчання, проживання, участь у культурних подіях), окрім транспортних.

Для участі у конкурсі кандидати мають зареєструватись онлайн. Перед реєстрацією слід підготувати цифрові копії наступних документів: паспорт або інше посвідчення особи, диплом про отримання вищої освіти.

Ряд документів (копія паспорту, дипломів та сертифікатів) з перекладом на грецьку, французьку або англійську мови необхідно буде відсканувати та завантажити разом з аплікаційною формою.

Після завершення реєстрації апліканти зможуть редагувати надані дані, доки реєстрацію не буде закрито. Останній термін реєстрації – 31 травня 2011 року.

Кандидати, які успішно пройдуть відбір, будуть сповіщені посольством Греції у власній державі або ж Посольством в Афінах.

Детальна інформація про стипендії від уряду Греції знаходиться за посиланням http://apps.gov.gr/minedu/foreigner_scholarships/

Освіта.ua
18.05.2011