Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії від уряду Греції в рамках двосторонньої культурної угоди
Стипендії від уряду Греції в рамках двосторонньої культурної угоди

Розпочинається прийом заявок на навчання у Греції для студентів в рамках двосторонньої культурної угоди

Стипендії від уряду Греції в рамках двосторонньої культурної угоди

Українським студентам планують надати одну стипендію для участі у літньому семінарі з грецької мови та цивілізації, а також одну стипендію на навчання на бакалавраті протягом одного року.

Ті, хто бажає взяти участь у конкурсі на навчання на бакалавраті, мають бути не старше 25 років. Для тих, хто планує взяти участь у літньому семінарі, також існують вікові обмеження: не старше за 40 років.

Грант для бакалавра складатиме 500 євро щомісяця плюс 500 євро у вигляді одноразової допомоги.

Стипендія на літні семінари "Грецька мова та цивілізація" покриває усі витрати (навчання, проживання, участь у культурних подіях), окрім транспортних.

Для участі у конкурсі кандидати мають зареєструватись онлайн. Перед реєстрацією слід підготувати цифрові копії наступних документів: паспорт або інше посвідчення особи, диплом про отримання вищої освіти.

Ряд документів (копія паспорту, дипломів та сертифікатів) з перекладом на грецьку, французьку або англійську мови необхідно буде відсканувати та завантажити разом з аплікаційною формою.

Після завершення реєстрації апліканти зможуть редагувати надані дані, доки реєстрацію не буде закрито. Останній термін реєстрації – 31 травня 2011 року.

Кандидати, які успішно пройдуть відбір, будуть сповіщені посольством Греції у власній державі або ж Посольством в Афінах.

Детальна інформація про стипендії від уряду Греції знаходиться за посиланням http://apps.gov.gr/minedu/foreigner_scholarships/

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!