Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта В університеті Озйегін (Туреччина) пройде вступний іспит для іноземців
В університеті Озйегін (Туреччина) пройде вступний іспит для іноземців

19 червня 2011 року в університеті Озйегін пройде іспит OzU YÖS, який є обов'язковим для іноземців, які хочуть вступити в цей університет

В університеті Озйегін (Туреччина) пройде вступний іспит для іноземців

До подачі заяв допускаються особи, які не є громадянами Турецької Республіки або Турецької Республіки Північного Кіпру.

Прийом українських громадян, охочих навчатися в університеті Озйегін, здійснюється також на основі атестата середньої школи (прохідний середній бал атестата 7 за 12-бальною системою) або сертифіката ЗНО (мінімум 150 балів з 2-х предметів з обраної спеціальності), результатів національних і міжнародних іспитів.

Студенти можуть поступати на бакалаврські програми вишу: ділове адміністрування, електротехніка і електроніка, промислова інженерія, готельний бізнес.

Іноземним студентам, які вступили до університету, надаються знижки та гранти на навчання, які є гарантованими на 6 років.

Для того, щоб зареєструватися на складання іспиту 19 червня 2011 року, необхідно до 16 червня заповнити онлайн форму-заявку, яка знаходиться на сайті університету: http://applyform.ozyegin.edu.tr/.

Безповоротний реєстраційний збір складає 50 турецьких лір. Оплату слід здійснити до початку заповнення форми-заявки та отримати копію платіжного доручення. Відскановану копію платіжного доручення слід прикріпити в спеціально відведеному для цього розділі електронної форми-заявки.

Банківське платіжне підтвердження має включати наступну інформацію: назву іспиту (OzU YÖS), прізвище та ім'я кандидата, який буде складати іспит.

Додаткова інформація про університет і програми навчання знаходиться на сайті вишу за посиланням http://ru.ozyegin.edu.tr/Apply/OzU_YOS.

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!