Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Вища освіта у міжнародній школі бізнесу European University
Вища освіта у міжнародній школі бізнесу European University

European University (EU/Європейський Університет) запрошує отримати дипломи бакалавра та магістра, навчаючись за удосконаленою системою вищої освіти

Вища освіта у міжнародній школі бізнесу European University

European University - це міжнародна школа бізнесу, заснована в 1973 році, що удосконалила американську систему бізнес-освіти шляхом залучення її до традиційної європейської системи університетської освіти.

У зв'язку з глобалізацією ділового співтовариства, EU також розширив мережу своїх кампусів по всьому світу. Тепер є кампуси Європейського Університету в понад десяти країнах Європи та Азії.

Більш того, EU стандартизував навчальний план для всіх кампусів, залучаючи тим самим студентів у процес обміну між кампусами.

Українським студентам European University пропонує програми на здобуття ступеня бакалавра та магістра з бізнес адміністрування (BBA&MBA), а також 10 різних спеціальностей з менеджменту. Все навчання проводиться англійською мовою.

ЕU був однією з перших бізнес-шкіл Європи, який ввів стандартні ступені, що відповідають вимогам Європейського Союзу, встановленим згідно з Болонською угодою. Таким чином, навчання на здобуття ступеня бакалавра триває 3 роки (6 семестрів), магістра - 1 рік.

Студенти можуть вибрати одну з наступних спеціалізацій: міжнародний бізнес, зв'язки з громадськістю, міжнародний маркетинг, світова банківська справа та фінанси, менеджмент у сфері туризму та відпочинку, підприємництво, керівництво підприємством, е-бізнес, менеджмент у сфері спорту, управління персоналом.

Випускників зі спеціальністю "менеджер у сфері спорту" вже після бакалаврата запрошують на роботу організатори світових спортивних подій та змагань з Австрії, Канади, Італії, ОАЕ, Німеччини, Великобританії. Для українських студентів, які цікавляться спортом та мають значні досягнення, ця спеціальність може стати квитком у забезпечене майбутнє.

Приваблює студентів також можливість обрати один з 4 періодів початку занять (з жовтня, лютого, червня чи серпня).

Вартість навчання в кампусах EU, що знаходяться у Мюнхені та Барселоні, становить близько 11 000 євро на рік, вартість навчання у Швейцарському кампусі вдвічі дорожча.

За більш детальною інформацію про навчання у European University звертайтеся до менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
16.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!