Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендія для навчання на магістратурі в академії мистецтв і дизайну NABA (Італія)
Стипендія для навчання на магістратурі в академії мистецтв і дизайну NABA (Італія)

Італійська академія моди і дизайну NABA оголошує конкурс на отримання стипендій для навчання на магістерських програмах інституту

Стипендія для навчання на магістратурі в академії мистецтв і дизайну NABA (Італія)

У конкурсі можуть взяти участь українські студенти з дипломом бакалавра в галузі мистецтва та дизайну.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 15 липня 2011 року надати власний авторський проект..

Ті студенти, які бажають навчатися на магістерській програмі Communication Design, повинні подати проект на тему "Urban Watchers", на програмі Design - "Give me a Hammer", на програмі Fashion and Textile Design - "Nature in Fashion", Interior Design - "Cave of consciousness".

Для навчання на програмі Visual Arts and Curatorial Studies необхідно розробити проект на тему "Elastic Space", Film and new Media - на тему "Forgotten Dreams", Photography and Visual Design - на тему "Extreme".

Авторам двох кращих проектів у кожній категорії буде запропонована стипендія в розмірі 50% від плати за навчання в перший рік магістратури. Переможці конкурсу зможуть розпочати навчання в січні 2012 року.

За більш детальною інформацією про конкурс звертайтеся в освітнє агентство "A-priori" за тел.: (044) 221-78-99.

Довідка: Академія мистецтв і дизайну (NABA), заснована більше 30 років тому, пропонує широкий вибір програм магістратури, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
12.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!