Стипендія для навчання на магістратурі в академії мистецтв і дизайну NABA (Італія)

Італійська академія моди і дизайну NABA оголошує конкурс на отримання стипендій для навчання на магістерських програмах інституту

Стипендія для навчання на магістратурі в академії мистецтв і дизайну NABA (Італія)

У конкурсі можуть взяти участь українські студенти з дипломом бакалавра в галузі мистецтва та дизайну.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 15 липня 2011 року надати власний авторський проект..

Ті студенти, які бажають навчатися на магістерській програмі Communication Design, повинні подати проект на тему "Urban Watchers", на програмі Design - "Give me a Hammer", на програмі Fashion and Textile Design - "Nature in Fashion", Interior Design - "Cave of consciousness".

Для навчання на програмі Visual Arts and Curatorial Studies необхідно розробити проект на тему "Elastic Space", Film and new Media - на тему "Forgotten Dreams", Photography and Visual Design - на тему "Extreme".

Авторам двох кращих проектів у кожній категорії буде запропонована стипендія в розмірі 50% від плати за навчання в перший рік магістратури. Переможці конкурсу зможуть розпочати навчання в січні 2012 року.

За більш детальною інформацією про конкурс звертайтеся в освітнє агентство "A-priori" за тел.: (044) 221-78-99.

Довідка: Академія мистецтв і дизайну (NABA), заснована більше 30 років тому, пропонує широкий вибір програм магістратури, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
12.05.2011