Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Підготовчі курси для вступу в університети Ірландії
Підготовчі курси для вступу в університети Ірландії

Освітнє агентство "А-пріорі" запрошує студентів отримати якісну вищу освіту в університетах Trinity College Dublin та University College Dublin

Підготовчі курси для вступу в університети Ірландії

Іноземні студенти мають можливість вступу до вищеназваних університетів на програми бакалаврату та магістратури через підготовчі програми, які готують студентів з англійської мови (написання ессе, набуття навичок проведення презентацій, участь у семінарах та дискусіях), а також навчають їх написанню бакалаврського курсового проекту чи магістерської дисертації.

На програмах підготовки студенти набувають навчальних здібностей, які необхідні для подальшого навчання в університеті.

Зокрема, для іноземних студентів міжнародний центр ISC започаткував програму International Foundation Year, що готовить студентів до вступу в університети Trinity College Dublin та University College Dublin.

За умов успішного закінчення підготовчої програми International Foundation Year, студенти гарантовано вступають на перший курс бакалавріату в університет Trinity College Dublin з двох напрямків: бізнес, економіка та соціальні науки; природничі науки та інженерія.

У свою чергу, University College Dublin також затвердив підготовчу програму для іноземних студентів при міжнародному центрі ISC та пропонує студентам підготовку до бакалавріату з напрямків: бізнес, економіка та соціальні науки; природничі науки, інженерія та біомедичні науки.

Крім цього, пропонується підготовка до вступу у всесвітньо відому бізнес школу Michael Smurfit Graduate Business School при університеті University College Dublin на магістратуру.

Тривалість програм підготовки – 1 рік. Початок програм – вересень 2011 року та січень 2012 року.

Вартість підготовчих програм варіюється від 13200 до 14400 євро на рік.

Більш детальну інформацію про університети, структуру навчання та повний список спеціальностей ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Trinity College Dublin займає 52 місце серед кращих університетів світу та знаходиться на 15 місці в академічному рейтингу кращих європейських університетів. University College Dublin входить в 100 кращих університетів світу за рейтингами The Times, а бізнес-школа університету Michael Smurfit Graduate Business School - в 100 кращих бізнес-шкіл світу.

Освіта.ua
12.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!