Стипендії від приватного університету Окан (Туреччина)

З метою сприяння міжнародній освіті та міцним освітнім зв'язкам між Туреччиною та іншими державами, університет Окан пропонує стипендії для іноземних студентів (бакалаврів) на 2011/12 навчальний рік

Стипендії від приватного університету Окан (Туреччина)

Стипендії повністю або частково будуть спрямовані на плату за навчання. Проживання та проїзд оплачується за власний рахунок.

Стипендії надаються на підставі найвищих балів з міжнародних та національних іспитів та високих оцінок при закінченні середньої школи.

Студенти можуть подати заявки на одну з академічних програм на факультетах економічних наук та управління, інженерно-архітектурному, медико-санітарному, гуманітарних та природничих наук, соціології, права, прикладних наук, соціальних наук.

Для участі у конкурсі на отримання стипендій абітурієнти мають у строк до 1 липня 2011 року надіслати такий пакет документів: заповнена аплікаційна форма; завірена копія національних чи міжнародних екзаменаційних результатів; завірена копія атестату середньої школи; офіційний переклад документів з інших навчальних закладів; завірена копія проходження тесту на знання англійської мови, якщо такий є; копія паспорту, а також 2 фотографії.

Всі документи мають бути надіслані з перекладом на англійську або турецьку мову поштою (електронні листи та факси не приймаються до розгляду).

Оголошення результатів відбору відбудеться 8 липня 2011 року.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті університету за посиланням: http://www.okan.edu.tr

Довідка: Університет Окан, заснований у 1999 році, знаходиться у Стамбулі. На сьогодні це один з наймолодших вишів Туреччини, в якому навчаються 7000 студентів. Навчання ведеться англійською та турецькою мовами в залежності від вибору студентів. Студенти вже в процесі навчання знайомляться з діловим життям, знаходять практичне застосування теоретичних знань, максимально розвивають свої професійні здібності.

Освіта.ua
10.05.2011