Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Знижка на підготовчі курси для вступу до вишів Іспанії
Знижка на підготовчі курси для вступу до вишів Іспанії

Освітнє агентство DEC education оголошує про знижку в розмірі 25% на підготовчу програму Selectividad іспанського коледжу Malaca Instituto для всіх студентів, які забронюють і сплатять курс до 15 червня 2011 року

Знижка на підготовчі курси для вступу до вишів Іспанії

Selectividad - це комплексний вступний іспит для абітурієнтів-іноземців, які хочуть поступити на програму бакалаврату в один із державних іспанських університетів.

Спочатку визначивши сферу майбутньої діяльності, абітурієнт обирає напрямок програми Selectividad - технічний або гуманітарний.

У рамках програми студент вивчає обов'язкові предмети (іспанська мова, історія Іспанії, додаткова іноземна мова), а також спеціалізовані предмети залежно від обраного напряму (математика, історія мистецтв тощо).

Для навчання на підготовчій програмі абітурієнт повинен мати атестат про закінчення середньої школи в рідній країні з хорошим середнім балом, володіти іспанською мовою на високому рівні, знати іншу європейський мову. У рік здачі іспиту студенту має виповнитися 18 років.

Тривалість підготовчої програми Selectividad - 1 рік. Після закінчення курсів студенти мають право вступати до будь-яких державних вишів Іспанії.

Серед переваг отримання вищої освіти в Іспанії відзначають низьку вартість навчання (близько 750 євро на рік плюс витрати на проживання, харчування й поточні витрати).

Крім цього, іспанська мова - друга мова міжнародного спілкування після англійської. Таким чином, знання мови та наявність диплому іспанського вузу - солідна основа для успішної кар'єри.

З усіх питань про навчання на підготовчому курсі в коледжі Malaca Instituto звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Malaca Instituto - провідний коледж Іспанії, який проводить програму Selectividad більше 10 років. Коледж має у своєму розпорядженні чудову навчально-матеріальну базу, його викладачі - кваліфіковані педагоги з великим досвідом роботи. Malaca Instituto знаходиться в знаменитій історичній області Іспанії Андалусії, в передмісті Малаги.

Освіта.ua
05.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!