Виграйте рік навчання у вузі Болгарії

Освітнє агентство Istudy спільно з молодіжним журналом Indigo пропонують учням старших класів, абітурієнтам та студентам взяти участь у конкурсі

Виграйте рік навчання у вузі Болгарії

Призами конкурсу є 2 сертифікати на 1 рік безкоштовного навчання в Європейському політехнічному університеті Болгарії (м. Перник), а також 1 сертифікат на безкоштовні послуги та 2 сертифікати на знижку 50% на послуги агентства Istudy.

Конкурс проходить у два етапи. На першому етапі всі бажаючі візьмуть участь у вікторині на знання основних фактів про Болгарію, а також пройдуть тест на знання математики й на логічне мислення.

На другому етапі всі учасники мають написати есе англійською мовою на тему "Для чого мені потрібен європейський диплом".

Для участі в конкурсі необхідно відповісти на запитання, опубліковані в травневому номері молодіжного журналу Indigo, і до 22 травня 2011 року надіслати відповіді на одну з електронних скриньок: admin@indi-go.net.ua, info@istudy.com.ua, або ж на поштову адресу освітнього агентства Istudy.

1 червня 2011 року на сайті освітнього агентства Istudy будуть опубліковані прізвища переможців першого етапу, а також будуть описані більш докладні умови другого, завершального етапу.

За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі звертайтеся до освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
02.05.2011