Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Виграйте рік навчання у вузі Болгарії
Виграйте рік навчання у вузі Болгарії

Освітнє агентство Istudy спільно з молодіжним журналом Indigo пропонують учням старших класів, абітурієнтам та студентам взяти участь у конкурсі

Виграйте рік навчання у вузі Болгарії

Призами конкурсу є 2 сертифікати на 1 рік безкоштовного навчання в Європейському політехнічному університеті Болгарії (м. Перник), а також 1 сертифікат на безкоштовні послуги та 2 сертифікати на знижку 50% на послуги агентства Istudy.

Конкурс проходить у два етапи. На першому етапі всі бажаючі візьмуть участь у вікторині на знання основних фактів про Болгарію, а також пройдуть тест на знання математики й на логічне мислення.

На другому етапі всі учасники мають написати есе англійською мовою на тему "Для чого мені потрібен європейський диплом".

Для участі в конкурсі необхідно відповісти на запитання, опубліковані в травневому номері молодіжного журналу Indigo, і до 22 травня 2011 року надіслати відповіді на одну з електронних скриньок: admin@indi-go.net.ua, info@istudy.com.ua, або ж на поштову адресу освітнього агентства Istudy.

1 червня 2011 року на сайті освітнього агентства Istudy будуть опубліковані прізвища переможців першого етапу, а також будуть описані більш докладні умови другого, завершального етапу.

За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі звертайтеся до освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
02.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!