Програма круїзного менеджменту в Alpine College (Греція)

Швейцарська бізнес-школа готельного та туристичного менеджменту в Греції Alpine College запрошує українських студентів навчатися на програмі круїзного менеджменту

Програма круїзного менеджменту в Alpine College (Греція)

Брак кваліфікованих фахівців у сфері круїзного менеджменту спричиняє величезний попит на таких спеціалістів. Alpine College готує фахівців для роботи на круїзних лайнерах для провідної круїзної компанії світу.

Провести зиму на Карибський островах, влітку побувати на Алясці, або побачити прекрасні бухти Європи, Австралії, Нової Зеландії, Південної Америки - і все це на шикарному круїзному лайнері!

Більшість людей платять від 1500 до 10000 євро на тиждень за можливість відвідати ці місця. В української молоді є можливість здійснити це безкоштовно завдяки захоплюючій роботі, яка дозволить заробити гроші та побачити світ. Окрім того, гроші, витрачені на навчання, швидко окупляться вже в період стажування.

Кандидати на навчання в Alpine College мають бути старше 20 років, володіти англійською мовою та мати закінчену середню освіту. Володіння іншими іноземними мовами та наявність диплому бакалавра вітаються.

Для вступу до бізнес-школи готельного та туристичного менеджменту необхідно надати заповнені реєстраційні форми, скласти вступний тест з англійської мови та пройти усне інтерв’ю телефоном.

Навчання у бізнес-школі триває 12 тижнів. Після цього курсу протягом 6 тижнів студенти проходитимуть оплачуване стажування на круїзному лайнері.

Після навчання випускникам гарантовано працевлаштування на високооплачуваній роботі (від 700 євро на місяць). Випускники Alpine College мають можливість швидкого просування по кар'єрних сходах.

Вартість навчання - 3 900 євро. Початок занять – 2 травня та 10 жовтня 2011 року.

Детальну інформацію про навчання на програмі круїзного менеджменту у Alpine College можна отримати у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Довідка: Alpine College - перша Швейцарська бізнес-школа готельного та туристичного менеджменту в Греції, яка була заснована в 1987 році, щоб задовольнити потребу в кваліфікованих фахівцях в індустрії гостинності, туристичного і спа-менеджменту країни, де туризм завжди був основним джерелом доходу для місцевих жителів.

З дня свого заснування випускниками Alpine College стали більше тисячі чоловік, які на даний час займають високі посади в різних галузях індустрії готельного бізнесу не тільки в Греції, але й у всьому світі. Навчання в Alpine College здійснюється на базі готелю "Palmyra Beach".

Освіта.ua
21.04.2011