Вища освіта в St Martin's Institute of Information Technology (Мальта)

9 квітня 2011 року мальтійський інститут інформаційних технологій (St Martin's Institute of Information Technology) презентував низку своїх програм

Вища освіта в St Martin's Institute of Information Technology (Мальта)

St. Martin's Institute of Information Technology - приватний мальтійський університет, заснований у 1985 році, акредитований Міністерством освіти Мальти. Вуз є представництвом The University of London на Мальті.

Спеціалізація університету - комп'ютерні технології, а також бізнес і менеджмент. St Martin's пропонує програми бакалаврату, магістратури та дипломні програми.

Тривалість програм бакалаврату - 4 роки (при вступі після школи) або 3 роки (при вступі після закінчення 1 курсу українського вузу).

Тривалість програм магістратури - 2 роки. Студенти магістерських програм додатково пишуть і захищають курсові роботи.

Тривалість дипломних програм - 2 роки. Ці програми розраховані на студентів, яким необхідні знання з певної галузі (наприклад, економіка), а також тим, хто планує вступ на програми з певної спеціальності, але попередній диплом не пов'язаний з даною сферою.

Бажаючі вступити на академічні програми університету мають надати диплом бакалавра з суміжної сфери, документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою і супровідні листи.

Після закінчення академічної програми в St Martin's випускники отримують диплом The University of London. При успішному закінченні програми бакалаврату і працевлаштуванні випускнику повертається 60% вартості навчання протягом 2 років.

Вартість навчання на академічних програмах - від 6000 євро на рік.

Крім цього, St Martin's Institute of Information Technology проводить підготовчі програми тривалістю 6 тижнів. Вартість підготовчих програм - 1500 євро.

З питань, що стосуються навчання в приватному мальтійському вищому навчальному закладі St Martin's Institute of Information Technology, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел. (044) 390-76-24.

Довідка:
The University of London - один з найвідоміших університетів у світі. Він був заснований в 1836 році і є одним з найбільших університетів Великої Британії, до його складу входять 19 коледжів і 9 університетів. Диплом The University of London є підтвердженням високої професійної компетентності його власника. Випускники університету обіймають провідні посади у сферах державного управління, бізнесу, промисловості в всьому світі.

Освіта.ua
14.04.2011