Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Вища освіта в St Martin's Institute of Information Technology (Мальта)
Вища освіта в St Martin's Institute of Information Technology (Мальта)

9 квітня 2011 року мальтійський інститут інформаційних технологій (St Martin's Institute of Information Technology) презентував низку своїх програм

Вища освіта в St Martin's Institute of Information Technology (Мальта)

St. Martin's Institute of Information Technology - приватний мальтійський університет, заснований у 1985 році, акредитований Міністерством освіти Мальти. Вуз є представництвом The University of London на Мальті.

Спеціалізація університету - комп'ютерні технології, а також бізнес і менеджмент. St Martin's пропонує програми бакалаврату, магістратури та дипломні програми.

Тривалість програм бакалаврату - 4 роки (при вступі після школи) або 3 роки (при вступі після закінчення 1 курсу українського вузу).

Тривалість програм магістратури - 2 роки. Студенти магістерських програм додатково пишуть і захищають курсові роботи.

Тривалість дипломних програм - 2 роки. Ці програми розраховані на студентів, яким необхідні знання з певної галузі (наприклад, економіка), а також тим, хто планує вступ на програми з певної спеціальності, але попередній диплом не пов'язаний з даною сферою.

Бажаючі вступити на академічні програми університету мають надати диплом бакалавра з суміжної сфери, документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою і супровідні листи.

Після закінчення академічної програми в St Martin's випускники отримують диплом The University of London. При успішному закінченні програми бакалаврату і працевлаштуванні випускнику повертається 60% вартості навчання протягом 2 років.

Вартість навчання на академічних програмах - від 6000 євро на рік.

Крім цього, St Martin's Institute of Information Technology проводить підготовчі програми тривалістю 6 тижнів. Вартість підготовчих програм - 1500 євро.

З питань, що стосуються навчання в приватному мальтійському вищому навчальному закладі St Martin's Institute of Information Technology, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел. (044) 390-76-24.

Довідка:
The University of London - один з найвідоміших університетів у світі. Він був заснований в 1836 році і є одним з найбільших університетів Великої Британії, до його складу входять 19 коледжів і 9 університетів. Диплом The University of London є підтвердженням високої професійної компетентності його власника. Випускники університету обіймають провідні посади у сферах державного управління, бізнесу, промисловості в всьому світі.

Освіта.ua
14.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!