Навчання в академіях моди та дизайну NABA і DOMUS (Італія)

7 квітня 2011 року представник італійських академій моди і дизайну NABA і DOMUS Даміано Антонацці провів інформаційний тренінг в Києві

Навчання в академіях моди та дизайну NABA і DOMUS (Італія)

Академія дизайну DOMUS була заснована в 1982 році випускниками найвідомішого італійського вузу Politecnico di Milano як "лабораторія для професіоналів".

У DOMUS запропоновані лише програми магістратури. Підтверджуючи міжнародний рівень навчального закладу, навчання в DOMUS проводиться англійською мовою. Тривалість програми - 12 місяців.

Антонацці звернув увагу на той факт, що в академії викладають відомі практикуючі дизайнери, які діляться секретами своєї майстерності зі студентами.

Структура програми: воркшопи (групові заняття) в першій половині дня, в другій половині дня студенти виконують індивідуальні завдання та проекти.

Підтримуючи талановитих студентів, академія DOMUS і журнал "DOMUS design" проводять конкурси для студентів, пропонуючи знижки на навчання до 50%.

Крім того, в літній період в академії проводяться тематичні канікулярні курси тривалістю 2 тижні, вартість курсів - 1500-2000 євро (без проживання).

Італійська академія дизайну NABA (Nuova Accademia di Belle Arti) розташована в дизайнерському центрі Мілана, визнаній світовій столиці моди.

В академії пропонуються програми бакалаврату та магістратури. Навчання проводиться англійською або італійською мовою.

Антонацці зазначив, що викладацький склад академії - професіонали зі світу дизайну. У NABA діє кар'єрний центр, в якому кожен студент може отримати кваліфіковану консультацію про можливості працевлаштування та діючі вакансії.

Вартість навчання в NABA становить 12000 євро (програми італійською мовою) і 15000 євро (програми англійською мовою).

За додатковою інформацією про навчання в італійських академіях моди і дизайну NABA і DOMUS ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства DEC Education за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
11.04.2011