Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в академіях моди та дизайну NABA і DOMUS (Італія)
Навчання в академіях моди та дизайну NABA і DOMUS (Італія)

7 квітня 2011 року представник італійських академій моди і дизайну NABA і DOMUS Даміано Антонацці провів інформаційний тренінг в Києві

Навчання в академіях моди та дизайну NABA і DOMUS (Італія)

Академія дизайну DOMUS була заснована в 1982 році випускниками найвідомішого італійського вузу Politecnico di Milano як "лабораторія для професіоналів".

У DOMUS запропоновані лише програми магістратури. Підтверджуючи міжнародний рівень навчального закладу, навчання в DOMUS проводиться англійською мовою. Тривалість програми - 12 місяців.

Антонацці звернув увагу на той факт, що в академії викладають відомі практикуючі дизайнери, які діляться секретами своєї майстерності зі студентами.

Структура програми: воркшопи (групові заняття) в першій половині дня, в другій половині дня студенти виконують індивідуальні завдання та проекти.

Підтримуючи талановитих студентів, академія DOMUS і журнал "DOMUS design" проводять конкурси для студентів, пропонуючи знижки на навчання до 50%.

Крім того, в літній період в академії проводяться тематичні канікулярні курси тривалістю 2 тижні, вартість курсів - 1500-2000 євро (без проживання).

Італійська академія дизайну NABA (Nuova Accademia di Belle Arti) розташована в дизайнерському центрі Мілана, визнаній світовій столиці моди.

В академії пропонуються програми бакалаврату та магістратури. Навчання проводиться англійською або італійською мовою.

Антонацці зазначив, що викладацький склад академії - професіонали зі світу дизайну. У NABA діє кар'єрний центр, в якому кожен студент може отримати кваліфіковану консультацію про можливості працевлаштування та діючі вакансії.

Вартість навчання в NABA становить 12000 євро (програми італійською мовою) і 15000 євро (програми англійською мовою).

За додатковою інформацією про навчання в італійських академіях моди і дизайну NABA і DOMUS ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства DEC Education за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
11.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!