Європейська освіта в Sabanci University (Туреччина)

Один з провідних університетів світу за рейтингом Академічної Консультаційної Ради "QS World University Rankings" незалежний вуз Sabanci University запрошує отримати академічну освіту в Туреччині

Європейська освіта в Sabanci University (Туреччина)

Університет Sabanci University був заснований в липні 1994 року за підтримки фонду "Sabanci Foundation" та "Sabanci Group".

Університет пропонує освіту найвищої якості, а також можливість проведення досліджень в галузі машинобудування та природничих наук, гуманітарних і соціальних наук, а також менеджменту.

Професорський склад університету має міжнародний досвід й уважно стежить за глобальними суспільними потребами. Усі програми в університеті викладаються англійською мовою.

Вищий навчальний заклад пропонує навчання на трьох факультетах за низкою програм: підготовча програма Foundation Development Year, Minor Honors programs, бакалаврат, магістратура та докторантура.

На території університету розташовані: університетський центр, гуртожитки, будівлі факультетів, інформаційний центр, спортивний центр, центр мистецтв, відкриті спортивні майданчики, центр здоров'я. Також поруч знаходиться узбережжя Мармурового моря.

Додаткову інформацію про вступні вимоги, тривалість і вартість навчання у Sabanci University ви можете отримати у менеджерів агенції з освіти за кордоном "Istudy" за тел. (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
05.04.2011