Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Європейська освіта в Sabanci University (Туреччина)
Європейська освіта в Sabanci University (Туреччина)

Один з провідних університетів світу за рейтингом Академічної Консультаційної Ради "QS World University Rankings" незалежний вуз Sabanci University запрошує отримати академічну освіту в Туреччині

Європейська освіта в Sabanci University (Туреччина)

Університет Sabanci University був заснований в липні 1994 року за підтримки фонду "Sabanci Foundation" та "Sabanci Group".

Університет пропонує освіту найвищої якості, а також можливість проведення досліджень в галузі машинобудування та природничих наук, гуманітарних і соціальних наук, а також менеджменту.

Професорський склад університету має міжнародний досвід й уважно стежить за глобальними суспільними потребами. Усі програми в університеті викладаються англійською мовою.

Вищий навчальний заклад пропонує навчання на трьох факультетах за низкою програм: підготовча програма Foundation Development Year, Minor Honors programs, бакалаврат, магістратура та докторантура.

На території університету розташовані: університетський центр, гуртожитки, будівлі факультетів, інформаційний центр, спортивний центр, центр мистецтв, відкриті спортивні майданчики, центр здоров'я. Також поруч знаходиться узбережжя Мармурового моря.

Додаткову інформацію про вступні вимоги, тривалість і вартість навчання у Sabanci University ви можете отримати у менеджерів агенції з освіти за кордоном "Istudy" за тел. (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
05.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!