Стипендії на підготовчі програми Університету Ньюкасла

Університет Ньюкасла та INTO Newcastle оголошують стипендії на програми підготовки до вступу на перший курс бакалаврату

Стипендії на підготовчі програми Університету Ньюкасла

Університет Ньюкасла входить до переліку 200 кращих університетів світу. Школа бізнесу університету - серед найкращих світових бізнес-шкіл. Кращими спеціальностями університету вважаються архітектура, біомедичні науки, медицина, стоматологія, фармакологія, геологія, економіка, математика та статистика, психологія, соціальні науки.

Для вступу на перший курс британського університету усі випускники українських шкіл мають пройти підготовчу програму - Foundation, яка включає в себе інтенсивну підготовку по спеціалізованим предметам, удосконалення знань англійської мови, придбання навчальних навичок (дана ситуація пов’язана з тим, що британські школярі вчаться на 2 роки довше за українських).

Організація INTO University of Newcastle пропонує найталановитішим випускникам українських шкіл прийняти участь в конкурсі на отримання стипендії в рамках програми підготовки INTO Foundation, що гарантує вступ до першого курсу Університету Ньюкасла за умови її успішного закінчення.

Стипендії оголошені з таких спеціальностей: бізнес та менеджмент (£11,490), гуманітарні та соціальні науки (£11,490), фізичні науки та інженерні спеціальності (£12,990), біологічні та біомедичні науки (£12,990).

Стипендія виплачується в декілька етапів: перший етап – у вигляді знижки на навчання за підготовчою програмою INTO Foundation, другий етап – у вигляді знижки на вартість першого року бакалаврату в університеті.

Розмір стипендії – від 11940 до 12990 фунтів стерлінгів. Тривалість програми – 9 місяців.

Початок програми - у вересні 2011 року та у січні 2012 року.

Терміни та детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Освіта.ua
05.04.2011