Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта 5 магістерських стипендій для українців в Університеті Бахчешехир (Стамбул)
5 магістерських стипендій для українців в Університеті Бахчешехир (Стамбул)

Університет Бахчешехир, провідний вуз Туреччини, який поєднує в собі традиційну якість європейської освіти і новаторський підхід сучасного вузу, надає п’ять стипендій українським студентам

5 магістерських стипендій для українців в Університеті Бахчешехир (Стамбул)

Університет Бахчешехир було засновано у Стамбулі у 1998 році. Потужні лабораторії, надсучасна навчальна техніка, величезна територія корпусів та гуртожитків, офіс з працевлаштування випускників притягують студентів зі Сходу та Європи.

У цьому році Міністерство освіти Туреччини, разом з ректором Університету Бахчешехир, фінансують 5 стипендій для навчання на магістерських програмах українських студентів.

Стипендія надається на весь період магістратури (2 роки) і дає право кожен другій семестр магістратури навчатися за програмою Еразмус в одному із партнерських вузів світу (наприклад, Віденський університет, Сорбона, університет Вестмінстера та ін.).

Для отримання стипендії запрошуються студенти, які отримали чи отримають у 2011 році диплом бакалавра у галузях: архітектура, дизайн середовища, реклама, кіно, журналістика, комп’ютерні науки, мистецтво, юриспруденція.

Стипендіати будуть обрані комісією за аплікацією, телефонною співбесідою та середнім балом у дипломі претендентів.

Навчання проводиться англійською мовою, наявність сертифікатів TOEFL або IELTS буде вважатись перевагою.

Загальна вартість навчання за 2 роки магістратури – 7900 евро.

Терміни та детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка: Програма Еразмус була започаткована Європейським Союзом в 2004 році для країн, які не входять до ЄС. Студенти старших курсів і науковці з різних країн мають змогу отримувати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень у країнах ЄС.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!