Osvita.ua Освіта за кордоном Глосарій Оксбрідж (англ. - Oxbridge)

Оксбрідж (англ. - Oxbridge)

Оксбрідж - термін, утворений злиттям першого складу слова «Оксфорд» й останнього складу слова «Кембрідж». Означає узагальнену назву університетів Оксфорда і Кембриджа. Перша згадка про слово «Оксбрідж» з'являється в романі письменника-сатирика Уільяма Теккерея «Pendennis» (Англія, 1849 р.). Сьогодні Оксбрідж - частина повсякденного лексикону й навіть використовується в офіційних і друкованих джерелах інформації.

Назва «Оксбрідж» стала синонімом таких понять, як «престижна вища освіта в Британії» й «елітний навчальний заклад». Історія цих ВНЗ тісно пов'язана й нероздільна, у рейтингах вищих навчальних закладів вони стоять на вищих сходинках п'єдесталу. Їх діяльність та успіх засновані на традиційному ставленні британців до освіти, тому більшість представників аристократії, бізнесу, політики та іншої еліти й самі вчились у цих ВНЗ, і своїм дітям прагнуть дати саме таку освіту.

Вимоги до вступу в Оксбрідж


З українським атестатом про середню освіту поступити в Оксбрідж неможливо, стартом послужить або британська приватна школа, або престижний коледж. Крім того, серед вимог до претендентів висуваються: гнучке мислення й гострий розум, здатність приймати швидкі та нестандартні рішення, любов до навчання, ерудиція.

На співбесіді у приймальній комісії потрібні не тільки фундаментальні знання, а й розвинене логічне мислення та вміння орієнтуватись у нестандартних ситуаціях. Високі вимоги до абітурієнтів мають на увазі й ґрунтовну, різнопланову підготовку.

Освіта.ua
04.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!