Osvita.ua Освіта за кордоном Глосарій Pre-Master – програма підготовки

Pre-Master – програма підготовки

Pre-Master – це програма, що спеціально розроблена для підготовки випускників бакалаврських програм в Україні для вступу на магістерські програми у Великій Британії.

Подібні підготовчі магістерські курси призначені для студентів, які не мають відповідної кваліфікації, необхідної для прямого вступу в магістратуру, необхідних знань англійської мови та/чи досвіду роботи в потрібній сфері.

Програма Pre-Master призначена в першу чергу для іноземних громадян.

Стандартні вимоги при зарахуванні на програму:

  • закінчена вища освіта з середнім балом не менше 4,0 (ступінь бакалавра);
  • відповідний рівень знання англійської мови; не нижче IELTS 5,5.

Тривалість програми Pre-Master залежить від обраної спеціальності. В середньому – від трьох місяців до академічного року. Кількість місць в установах, що організують такі курси підготовки, завжди обмежена. Зарахування здійснюється приймальною комісією на підставі документів: заповнених реєстраційних форм, сертифікату IELTS, перекладених на англійську мову дипломів тощо та співбесіди. Багато університетів проводять співбесіду онлайн, через Skype.

Приймальна комісія розглядає також наскільки відповідає отримана в Україні вища освіта тим спеціалізаціям, що вивчатимуться в магістраті обраного університету.

Підготовчі магістерські програми організовуються на базі університетів, коледжів або мовних шкіл. Стандартний курс уключає мовну підготовку (вдосконалення наявного рівня), а також лекції, семінари, практикуми, дослідження з вибраної тематики, що часто проводяться викладачами університету.

Під час навчання студенти адаптуються до освітньої системи, методів навчання в Англії. Вони мають доступ до бібліотек університету, цифрових інформаційних модулів, демонстраційних матеріалів. Навчання на програмі платне.

Освіта.ua
11.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!