Pre-Master – програма підготовки

Pre-Master – це програма, що спеціально розроблена для підготовки випускників бакалаврських програм в Україні для вступу на магістерські програми у Великій Британії.

Подібні підготовчі магістерські курси призначені для студентів, які не мають відповідної кваліфікації, необхідної для прямого вступу в магістратуру, необхідних знань англійської мови та/чи досвіду роботи в потрібній сфері.

Програма Pre-Master призначена в першу чергу для іноземних громадян.

Стандартні вимоги при зарахуванні на програму:

  • закінчена вища освіта з середнім балом не менше 4,0 (ступінь бакалавра);
  • відповідний рівень знання англійської мови; не нижче IELTS 5,5.

Тривалість програми Pre-Master залежить від обраної спеціальності. В середньому – від трьох місяців до академічного року. Кількість місць в установах, що організують такі курси підготовки, завжди обмежена. Зарахування здійснюється приймальною комісією на підставі документів: заповнених реєстраційних форм, сертифікату IELTS, перекладених на англійську мову дипломів тощо та співбесіди. Багато університетів проводять співбесіду онлайн, через Skype.

Приймальна комісія розглядає також наскільки відповідає отримана в Україні вища освіта тим спеціалізаціям, що вивчатимуться в магістраті обраного університету.

Підготовчі магістерські програми організовуються на базі університетів, коледжів або мовних шкіл. Стандартний курс уключає мовну підготовку (вдосконалення наявного рівня), а також лекції, семінари, практикуми, дослідження з вибраної тематики, що часто проводяться викладачами університету.

Під час навчання студенти адаптуються до освітньої системи, методів навчання в Англії. Вони мають доступ до бібліотек університету, цифрових інформаційних модулів, демонстраційних матеріалів. Навчання на програмі платне.

Освіта.ua
11.09.2013