Osvita.ua Освіта за кордоном Глосарій Studienkolleg – курс підготовки

Studienkolleg – курс підготовки

Studienkolleg – це курс підготовки для вступу до вишу в Німеччині для іноземних громадян. Він є обов’язковим для тих, хто хоче вступити до німецького університету та не має атестата випускника німецької школи.

Тривалість навчання – 1 рік. Успішне складання іспиту Feststellungsprüfung після проходження цього курсу дозволяє вступати до університету Німеччини. Навчання в багатьох Studienkolleg безкоштовне. Учням потрібно оплачувати тільки навчальні матеріали, студентські внески, медичну страховку, житло та проїзд.

Приймають на навчання в Studienkolleg іноземних громадян, які закінчили середні навчальні заклади на відмінно або перший курс вищого навчального закладу в рідній країні. Безпосередньо перед зарахуванням претенденти на місце підготовки до вишу проходять мовне тестування. Які вимоги пред’являються до знання німецької, потрібно уточнювати на конкретному курсі.

Навчання в Studienkolleg може проходити за кількома напрямами, залежно від майбутньої спеціальності. Наприклад, мюнхенський коледж підготовки до університету пропонує своїм учням чотири модулі. Курс G – для тих, хто згодом планує вивчати гуманітарні та соціальні дисципліни (психологія, юриспруденція, мистецтво, культура, мови). Модуль М – для тих, хто вступає на факультети медико-біологічного спрямування (лісове та сільське господарство, хімія, біологія, медицина, біотехнології, харчування, ветеринарія). Т-курс – технічні, математичні та наукові дисципліни. W-курс – економічні та соціальні науки.

Після закінчення навчання в Studienkolleg учні складають іспит Feststellungsprufung: мінімум три предмети курсу письмово, решта предметів – в усній формі. Якщо студент не складає іспит, йому надають ще одну спробу, але не раніше ніж через півроку.

Освіта.ua
11.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!