Business & Hotel Management School (Швейцарія)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", Business & Hotel Management School представить свої програми навчання

Business & Hotel Management School (Швейцарія)

Вища школа готельного та ресторанного менеджменту - Business & Hotel Management School (BHMS) розташована в Люцерні, одному з найкрасивіших міст Швейцарії. BHMS входить до освітньої групи Benedict Education Group.

Бакалаврська програма BHMS в сфері гуманітарних наук "Менеджмент в готельному бізнесі" розроблена спільно з університетом Robert Gordon University (Шотландія). Навчання на програмі - це найкоротший шлях отримання ступеня бакалавра в цій сфері в Швейцарії.

Тривалість програми - 36 місяців. Курс включає три семестри навчання тривалістю по 20 тижнів кожний, а також оплачуване стажування в Швейцарії.

Навчання в BHMS також здійснюється на програмах МВА "Готельний менеджмент" і "Міжнародний менеджмент". Це спільні програми BHMS та City University of Seattle (США).

Навчання на програмах МВА здійснюється викладачами з США. Випускники програми МВА отримують ступінь City University of Seattle.

Програма MBA ідеально підходить випускникам вищих навчальних закладів і тим, хто вже посідає керівну посаду в сфері готельного бізнесу, а також тим, хто в якості наступного кроку своєї кар'єри планує отримати керівну посаду в цій індустрії.

Загальна тривалість програми - 24 місяці. Програма складається з двох семестрів тривалістю по 6 місяців кожен та двох оплачуваних стажувань у Швейцарії.

Післядипломна освіта в BHMS також пропонується на програмі "Готельний менеджмент". Це ідеальна освіта для тих, у кого є ступінь, не пов'язаний з даною індустрією, а також для тих, хто хоче поміняти кар'єру або кому потрібні спеціальні знання для відкриття власного бізнесу.

Програма післядипломної освіти BHMS акредитована університетом University of Brighton (Велика Британія). Тривалість програми післядипломної освіти в BHMS - 12 місяців.

Набір студентів на програми Business & Hotel Management School проводиться 4 рази на рік.

Детальніше про програми та особливості навчання в Business & Hotel Management School ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію щодо проведення заходу можна отримати за тел.: (044) 499-66-54, або на офіційному сайті виставки.

oсвіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів