Школа-пансіон St Edmund's School Canterbury (Велика Британія)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", школа-пансіон St Edmund's School Canterbury представить свої програми навчання

Школа-пансіон St Edmund's School Canterbury (Велика Британія)

St Edmund's School Canterbury була заснована в 1749 році під назвою Clergy Orphan School. Це школа-пансіон і денна школа, в якій навчаються діти від 3 до 18 років.

На сьогоднішній день в школі здобувають освіту 550 дітей.

Учні St Edmund's School Canterbury показують стабільно високі результати з математики та точних наук, а також демонструють творчі та спортивні досягнення. Навчання в школі організоване так, що учні мають можливість поєднувати навчання з участю у спортивних, музичних, театральних гуртках.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного учня, випускники школи отримують якісну освіту, що дозволяє їм вступити до кращих університетів країни.

Детальніше про програми та особливості навчання в St Edmund's School Canterbury ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів