Група коледжів Abbey DLD (Велика Британія)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", група коледжів Abbey DLD представить свої програми навчання

Група коледжів Abbey DLD (Велика Британія)

Коледжі Abbey DLD пропонують освітні програми для підготовки учнів до вступу до престижних університетів Великої Британії.

До групи коледжів DLD входять: Abbey College Birmingham, Abbey College Cambridge, Abbey College London, Abbey College Manchester та DLD College London.

Кожен з п'яти коледжів Abbey DLD має однакових підхід до освітнього процесу, забезпечуючи отримання якісної освіти.

Метою роботи Abbey DLD є надання допомоги студентам для досягнення найвищих академічних успіхів. Вона досягається шляхом суворого, але невимушеного навчання, навчання здійснюється в невеликих класах, регулярно проводиться тестування знань студентів.

В процесі навчання висококваліфіковані викладачі ставлять інтереси своїх студентів на перше місце.

Коледжі Abbey DLD пропонують низку програм для молоді у віці від 14 до 18 років.

GCSEs (General Certificate of Secondary Education) - програма обов'язкової середньої освіти у Великій Британії, на якій навчаються студенти 14-16 років.

Програма A-Level (The Advanced Level General Certificate) - це визнана у всьому світі підготовча програма, на якій студенти 16-18 років готуються до вступу до університету.

Foundation - програма підготовки до вступу до університету для іноземних студентів від 17 років.

Випускники Abbey DLD вступають до університетів Великої Британії на різні напрями підготовки. Так, в 2011 році більше ніж 350 випускників коледжів Abbey DLD успішно вступили до університетів.

Детальніше про програми та особливості навчання в коледжах Abbey DLD ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційнім організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів