La Rochelle Business School (Франція)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", La Rochelle Business School представить свої програми навчання

La Rochelle Business School (Франція)

Французька бізнес-школа La Rochelle Business School пропонує програми бакалаврату та магістратури в сфері бізнесу, менеджменту та туризму.

Школа розташована в місті Ла Рошель на узбережжі Атлантичного океану в 3-х годинах їзди на поїзді від Парижа. У вищій школі навчаються близько 2500 студентів, 16% з яких - іноземці.

La Rochelle Business School входить до асоціації кращих бізнес-шкіл світу - Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), має акредитацію International Organization for Standardization (ISO) 9000 та EPAS. Факультет туристичного менеджменту La Rochelle Business School of Tourism сертифікований United Nations World Tourism Organization (UNWTO).

Підготовка бакалаврів в La Rochelle Business School здійснюється на програмах: бакалавр міжнародного бізнесу, бакалавр туристичного менеджменту та бакалавр бізнесу.

Пропонується також навчання на програмі МВА у сфері туристичного та готельного менеджменту та на спеціалізованому курсі МВА.

Тим, хто бажає отримати освіту на програмі бакалаврату з бізнесу або менеджменту в La Rochelle Business School, пропонується підготовчий курс (Foundation Program).

Викладання в La Rochelle Business School ведеться англійською або французькою мовою.

Детальніше про програми та особливості навчання в La Rochelle Business School ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів