Мовні школи Embassy CES

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", мовні школи Embassy CES представлять свої програми навчання

Мовні школи Embassy CES

Мовні школи Embassy CES входять до складу компанії Study Group, що надає освітні програми студентам з усього світу.

Школи Embassy CES пропонують широкий вибір мовних курсів для студентів від 16 років у Великій Британії, США, Австралії та Новій Зеландії. Навчання в школах мережі здійснюється круглий рік.

Студенти, які бажають поєднати вивчення англійської мови з захоплюючою програмою розважальних заходів та екскурсій, можуть зупинити свій вибір на одній з понад 30-ти літніх шкіл Embassy CES.

Також пропонуються ексклюзивні літні програми Embassy MW Summer, що призначені для студентів у віці від 8 до 16 років.

За версією журналу Language Travel Magazine мовні школи Embassy CES тричі були визнані кращими в номінації The Best Chain School, а також в номінації Innovation of the Year 2008.

Детальніше про програми та особливості навчання в мовних школах Embassy CES ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів