Міжнародна мережа коледжів Education First

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", міжнародна мережа коледжів Education First представить свої програми навчання

Міжнародна мережа коледжів Education First

Мережа коледжів Education First (EF) була заснована в 1965 році. Сьогодні до складу EF входять 15 дочірніх організацій, що пропонують різні програми навчання: від мовних курсів до підготовки до вступу в університет.

EF є найбільшою в світі приватною освітньою організацією з більш ніж 400 школами і офісами у Великій Британії, США, Канаді, Австралії, ПАР та Сінгапурі.

Програми доуніверситетської підготовки EF гарантують вступ до більш ніж 150 університетів світу.

Зокрема, в навчальному закладі пропонуються такі програми підготовки: A-Level, International Baccalaureate; IGCSE; University Foundation Year; Diploma in Business and Management; Diploma in Engineering; Pre-Master; Pre-MBA, Pre-PhD.

Мовні школи EF пропонують вивчати шість мов на вибір: англійська, іспанська, французька, німецька, італійська та китайська в країнах, де ці мови є рідними.

Усі коледжі Education First мають власні кампуси. Навчання проходить з використанням інноваційної програми Efecta system, розробленої спеціально для EF, завдяки чому досягаються високі академічні результати.

Детальніше про програми та особливості навчання в коледжах мережі Education First ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів