Міжнародна група шкіл і коледжів Study Group

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", група шкіл і коледжів Study Group представить свої програми навчання

Міжнародна група шкіл і коледжів Study Group

Study Group є світовим лідером в сфері міжнародної освіти та пропонує високоякісні програми англійської мови, а також академічні програми у Великій Британії, Ірландії, США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Так, у Великій Британії підготовка студентів до вступу в університети країни здійснюється на базі Bellerbys College. Центри коледжу розташовані в Лондоні, Брайтоні, Кембриджі, Оксфорді. Програми коледжу: A-Level, Foundation, Diploma in Business and Management, Pre-Masters, Masters Qualifying Programme, Bellerbys Summer.

Крім цього, працюють підготовчі центри при університетах Royal Holloway University, Heriot Watt University, University of Surrey, The University of Sussex, Wales International Study Centre тощо.

У підготовчих центрах доступні такі програми, як: Foundation, Pre-Masters, Diploma і Foundation Diploma. Успішне закінчення цих програм гарантує вступ до університетів, на базі яких студент пройшов підготовку.

У Великій Британії Study Group також представлена навчальними закладами Trinity College Dublin та University College Dublin.

Trinity College Dublin в 2010 році посів 52 місце серед кращих університетів світу і 15 місце серед кращих університетів Європи, відповідно до рейтингів QS World University Rankings і The Times Higher Education Rankings.

University College Dublin увійшов до топ-100 кращих університетів світу за версією видання The Times.

У США Study Group представлена університетами James Madison University та Long Island University, а також приватною школою Fairmont Private School, в Канаді - Royal Roads University.

Детальніше про програми та особливості навчання в школах і коледжах Study Group ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул.Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів