Асоціація навчальних закладів SKOLA (Велика Британія)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", асоціація навчальних закладів SKOLA представить свої програми навчання

Асоціація навчальних закладів SKOLA (Велика Британія)

SKOLA є міжнародною освітньою групою, що була заснована в Лондоні в 1969 році. До асоціації SKOLA входить низка навчальних закладів Великої Британії, в яких доступні програми для учнів та студентів різних вікових категорій.

The International Community School (ICS) - це приватна школа для дітей і підлітків від 3-х до18-ти років. Студенти 16-18 років можуть навчатися в ICS на підготовчій програмі International Baccalaureate.

Alexanders International School - міжнародна школа-інтернат для дітей та підлітків від 11 до 17 років. Школа акредитована Британською Радою і готує студентів для подальшого навчання у Великій Британії, пропонуючи такі програми, як: 1-Year GCSE/IGCSE, 2-Year GCSE/IGCSE, School Preparation (Academic Year) та Academic Year Short Courses.

Програми англійської мови, підготовки до тесту IELTS і вступу до університету для студентів від 18 років представлені в SKOLA Soho, SKOLA Baker Street і SKOLA Exeter.

Літні програми для дітей і підлітків доступні в SKOLA Regent's Park, SKOLA Hyde Park, SKOLA Gloucester Gate, SKOLA Ascot, SKOLA Bawdsey. Літні програми включають не лише вивчення англійської мови, але й заняття спортом, екскурсії Лондоном і південно-східною Англією.

Детальніше про програми та особливості навчання в навчальних закладах групи SKOLA ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів