У Києві відбудеться виставка закордонних навчальних закладів UPPF-2012

26 лютого в Києві відбудеться освітня виставка, що ознайомить українців з можливостями отримання освіти в США, Великій Британії, Канаді, Австралії, Швейцарії та Франції

У Києві відбудеться виставка закордонних навчальних закладів UPPF-2012

У виставці візьмуть участь вищі навчальні заклади, міжнародні підготовчі коледжі, елітні школи-пансіони, організації, що мають мовні курси для дорослих, а також літні мовні школи для дітей і підлітків.

Під час проведення щорічної виставки "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", абітурієнти та батьки зможуть дізнатися про напрямки підготовки в закордонних навчальних закладах, перспективах майбутньої професії, ознайомитися з навчальними програмами, умовами і термінами вступу та вартістю отримання освіти в кращих університетах, коледжах і школах-пансіонах за кордоном.

"Родзинкою" заходу стане конкурс стипендій від 250 до 2000 доларів на академічні програми світової освітньої мережі EF (Education First), для участі в якому необхідно зареєструватися на сайті виставки http://uppf.com.ua/index.php.

Також під час виставки відбудуться ексклюзивні медіа-презентації світових університетів: University of California, Cezar Ritz Colleges Switzerland і EF International Academy.

Окрім того, вперше в Україні буде представлений один з найбільш рейтингових університетів Америки - University of California, Irvine, а також бізнес-школа La Rochelle Business School (Франція) і британська група коледжів Abbey DLD Group of Colleges.

"Участь у виставці також візьмуть швейцарські вищі школи готельного менеджменту Cezar Ritz і BHMS, отримання освіти в яких гарантує випускникам значні кар'єрні переваги", - зазначає Дар'я Лантух, директор освітньої компанії "Есперанто Тревел", що є організатором виставки.

Вона також підкреслила, що "особливу увагу необхідно звернути на участь у виставці престижних приватних шкіл-пансіонів з Великої Британії та Канади, таких як St Edmund's School Canterbury, Breamar College і Nancy Campbell Collegiate Institute".

"Ці школи пропонують якісну середню освіту для дітей, які хочуть продовжити освіту за кордоном і в майбутньому розпочати кар'єру в цих країнах", - каже Дар'я.

Говорячи про цілі проведення UPPF-2012, Дар'я Лантух, зокрема, зазначила: "Наша мета ознайомити українців з можливостями отримання освіти в США, Великій Британії, Канаді, Австралії, Швейцарії, Франції. Відвідувачі виставки зможуть не тільки зустрітися з представниками провідних навчальних закладів цих країн та детально дізнатися про їхні навчальні програми і курси, але й відразу подати заявку на вступ".

На думку організаторів, захід буде цікавим школярам, батькам, студентам і діловим людям, які цікавляться якісною освітою за кордоном, а також усім бажаючим вивчити іноземні мови.

Виставка відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м.Київ, вул.Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

On-line реєстрація відвідувачів виставки: http://uppf.com.ua/ru/regestration-for-visitors.html

Детальна інформація про проведення виставки за тел.: (044) 499-66-54.

Сайт виставки: http://uppf.com.ua/index.php

Організатор виставки: освітня агенція "Есперанто Тревел".

Виставка University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012 проходить за інформаційної підтримки порталу "Обозреватель" і Kyiv Weekly. Медіа-партнери: журнал "Статус", журнал "Деньги", ІА "Українські Новини", Перший Інформаційний канал, Бізнес-радіо груп, Оsvita.ua, Unistudy. Інформаційні партнери: Campus France, Альфа страхування.

Освіта.ua
24.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів