Thompson Rivers University

Канадський Thompson Rivers University візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

Thompson Rivers University

Thompson Rivers University (TRU) - один з провідних державних університетів Канади, що пропонує престижні бакалаврські та магістерські програми, а також програми вивчення англійської мови.

Університет знаходиться в місті Камлупс, Британська Колумбія. В університеті навчається більше 13000 студентів, з яких 1500 іноземних студентів з більш ніж 80 країн.

Thompson Rivers University пропонує навчання за наступними напрямками: мистецтво та гуманітарні науки, бізнес, обчислювальна техніка та інформаційні технології, медико-санітарні дисципліни, журналістика, право, природничі та точні науки і зовнішнє середовище, туризм і гостинність, робочі професії та технології.

Університет має акредитацію Уряду Британської Колумбії, а також є членом Асоціації університетів і коледжів Канади, Асоціації Languages Canada, Ради міжнародних шкіл (Council of International Schools).

Університет TRU є офіційним центром для складання міжнародних іспитів TOEFL, TOEIC, the Language Proficiency Index (LPI), the Accu Placer English Placement Test і the Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) - іспит на знання китайської мови.

Також при університеті діють курси з підготовки до вступу (University Preparation).

Серед переваг університету: можливість вільного вибору програм, спрощений прийом на програми університету або коледжу на підставі встановлених вимог, потужна база прикладних і академічних програм, стипендії за спортивні досягнення, спеціалізовані послуги з надання допомоги іноземним студентам, індивідуальний підхід і індивідуальна допомога та багато іншого.

Набір на навчання в університеті проходить 2 рази на рік: у вересні та січні.

Докладніше про освітні програми Thompson Rivers University ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні 2013 року в Києві, Дніпропетровську, Донецьку і Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (З 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (c 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
21.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів