Montreux School of Business

Швейцарська бізнес-школа Montreux School of Business візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

Montreux School of Business

Montreux School of Business (Швейцарія) є підрозділом Європейського університету. Школа була заснована у 1973 році.

Бізнес-школа надає своїм студентам можливість навчання за трьома інноваційними бізнес-програмами з подальшим отриманням ступеня бакалавра, магістра та доктора бізнес-адміністрування (МВА).

Програми, що пропонуються бізнес-школою в Монтрьо, відрізняються динамічністю і передбачають, як теоретичний, так і практичний курс навчання, що проходить в невеликих групах (до 25 студентів). Це забезпечує більш тісний контакт між студентами і викладачами.

Навчання за програмою МВА в Монтрьо передбачає спеціалізацію в дев'яти областях бізнес-адміністрування, включаючи як стандартні курси (міжнародний маркетинг, банківська справа, фінанси), так і нові програми в сфері спортивного менеджменту та електронної комерції. Навчання може проходити за однорічною або дворічною програмами.

Докладніше про освітні програми Montreux School of Business ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», яка відбудеться в січні 2013 року в Києві та Дніпропетровську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5 *, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів