International College of Management, Sydney

Австралійський International College of Management візьме участь у VI Щорічної виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в січні в декількох містах України

International College of Management, Sydney

International College of Management, Sydney (ICMS) знаходиться в Sydney Harbour і розташований в парку-заповіднику.

За версією британського "Times" International College of Management входить до сотні кращих вищих навчальних закладів світу.

ICMS відомий своїми освітніми програмами, по закінченні яких випускники отримують бакалаврську ступінь в області бізнес-адміністрування або магістра престижного Macquarie University.

ICMS успішно практикує міжнародне співробітництво і є партнером коледжів Cesar Ritz - одними з кращих шкіл готельного менеджменту в Європі. У студентів ICMS є унікальна можливість брати участь у міжнародному обміні з коледжами Cezar Ritz, як у Швейцарії, так і у США.

Навчання в International College of Management, Sydney організовано за швейцарською системою, де теоретичні знання підкріплюються практичними навичками.

Курси середньої спеціальної освіти та вищої освіти передбачають оплачуване тривале стажування. Проходячи таку практику, студенти набувають відмінний професійний досвід.

За статистикою більше 1 тис. випускників ICMS посідають вищі управлінські посади не тільки в Австралії, але і в багатьох інших країнах світу.

Докладніше про освітні програми International College of Management ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні 2013 року в Києві, Донецьку і Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів