International Language Academy of Canada (ILAC)

Канадська академія англійської мови ILAC візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

International Language Academy of Canada (ILAC)

Міжнародна академія англійської мови ILAC розташована в Канаді. Кампуси школи знаходяться в Торонто та Ванкувері. Мовна школа ILAC по праву вважається однією з найсильніших в Канаді, що щорічно підтверджується престижними нагородами.

27 канадських університетів і коледжів визнають мовні програми підготовки, що використовуються в ILAC. Після закінчення підготовчих курсів у ILAC студенти можуть бути зараховані на навчання університетами-партнерами автоматично, без додаткових іспитів.

Заняття в ILAC проводяться висококваліфікованими викладачами, що мають великий досвід роботи з іноземними студентами. Мовні центри мають чудово обладнані лінгафонні та комп'ютерні кабінети.

International Language Academy of Canada пропонує ідеальне співвідношення ціни навчання та його якості. Школа відповідає найвищим вимогам організації процесу навчання і відома доброзичливим ставленням до студентів. Щорічно тут проходять навчання студенти з більш ніж 30 країн світу.

Докладніше про освітні програми та діяльність International Language Academy of Canada ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в Києві, Донецьку і Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: міжнародна компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів