Academic College Group (ACG)

Мережа середніх шкіл Academic College Group візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

Academic College Group (ACG)

ACG (Academic College Group) є однією з найвідоміших у Новій Зеландії компаній, що об'єднує навчальні заклади повного циклу: від початкової школи до коледжу.

До складу ACG входять Parnell College, Senior College, Strathallan і Sunderland School.

Початкова школа і коледж ACG Parnell College знаходиться в центральній частині Окленда в районі Парнелл. Коледж має в розпорядженні спеціально обладнаний спортивний зал, велику бібліотеку, кафе, класи для занять музикою, образотворчим і сценічним мистецтвом, комп'ютерні зали, навчальні майстерні та лабораторії.

ACG Senior College по праву займає місце в списку найкращих новозеландських середніх шкіл. З моменту свого заснування в 1995 році, як єдиного в Новій Зеландії центру доуніверситетської освіти, коледж націлений на досягнення учнями видатних академічних результатів і є постійним лідером національного рейтингу шкіл.

За результатами двох кембриджських екзаменаційних сесій випускники коледжу показали 17 кращих академічних результатів з окремих предметів у світі та 37 у Новій Зеландії. Коледж знаходиться в самому центрі Окленда з його енергійним і насиченим життям. Навчальний заклад розташований у старовинній будівлі, що стоїть поблизу с Оклендським технологічним університетом і знаходиться всього в декількох хвилинах від Університету Окленда.

ACG Strathallan - один з найбільших приватних освітніх центрів, який включає в себе початкову школу (1-6 класи, вік учнів від 5 до 10 років) і коледж (7-13 класи, від 11 років і старше). ACG Strathallan, висококласний навчальний заклад, що знаходиться в сільській місцевості на півострові Хінгайя.

Також до Асоціації освітніх установ ACG у Новій Зеландії входить ще одна середня школа змішаного типу - Sunderland School, де навчаються діти від першого до випускного класу.

Школа Sunderland - чудова приватна школа, розташована в західній частині Окленда. Як і всі школи в родині ACG, Sunderland проводить навчання за програмою Cambridge International Examinations і відома високою якістю навчання, а також успіхами з всебічного розвитку дітей.

В ACG Sunderland учня готують до життя за допомогою необхідних академічних, спортивних, культурних і соціальних навичок і знань.

Докладніше про освітні програми та діяльності Academic College Group ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у січні 2013 року в Києві, Донецьку і Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки, 16-а (c 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: міжнародна компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів