Global Village

Канадська мережа мовних шкіл Global Village візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

Global Village

Global Village - мережа мовних шкіл в Торонто, Калгарі, Ванкувері і Вірджинії. Школа заснована в 1969 році і входить до числа найбільших у Канаді.

Школа пропонує широку різноманітність курсів з вивчення англійської - загальний курс, ділова англійська, підготовка до стандартизованих іспитів і тестів, а також до вступу в університети.

Основною рисою групи мовних шкіл Global Village є високі академічні стандарти, які, відповідно, гарантують якість навчального процесу.

Детально спланований план навчання і висококваліфіковані викладачі є запорукою успішного навчання, мета якого, дати кожному студенту можливість вивчати англійську не тільки в класі, але і в повсякденному житті.

Це дозволяє досягти високих результатів, оскільки студент бачить перед собою реальну мету, заради якої варто вивчати мову, а головне - у нього з'являється бажання докладати до цього зусиль.

Докладніше про освітні програми Global Village ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що пройде в січні 2013 року в Києві та Дніпропетровську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5 *, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: міжнародна компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів