Центри вивчення англійської ELS

Американська мережа мовних центрів ELS візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні в декількох містах України

Центри вивчення англійської ELS

ELS - це центри вивчення англійської мови, розташовані в 10 містах США та 50-ти річний досвід викладання англійської!

Школа використовує індивідуальний підхід до кожного студента. 12 рівнів навчання, комп'ютерне та технічне обладнання, послуги щодо вступу в університети і міжнародного тестування, а також орієнтованість ELS на високі досягнення студентів зробили цю школу однією з накращих на ринку в США.

Якщо ви зацікавлені в подальшому вступі до американського вищого навчального закладу, сертифікат саме цієї школи "Англійська для академічних цілей" приймається більш ніж 650 університетами Північної Америки.

Мінімальний вік зарахування до школи - 16 років. Максимальна кількість студентів у групі – 15.

Докладніше про освітні програми та діяльність ELS ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що пройде в січні 2013 року в Києві та Донецьку:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00).

Організатор виставки: міжнародна компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів