Curtin University of Technology

Австралійський Curtin University of Technology візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у січні в Києві

Curtin University of Technology

Curtin University of Technology був заснований у 1987 році. Свою популярність університет отримав завдяки навчальним методикам і дослідницьким програмам.

В Університеті здобувають освіту більше 40 тисячі студентів, з яких близько 9 тисяч з-за кордону.

Навчальний заклад пропонує програми вищої та післядипломної освіти в наступних галузях: бізнес, економіка і сфера управління, гуманітарні науки, природничі науки й інженерна справа, охорона здоров'я.

Curtin Business School, що входить до складу університету, вважається першою бізнес-школою Австралії, яка отримала престижну акредитацію European Quality Improvement System Accreditation (EQUIS) Європейського фонду розвитку менеджменту.

Докладніше про освітні програми та діяльність Curtin University of Technology ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що пройде 26 і 27 січня в Києві (готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5).

Організатор виставки: міжнародна компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів