Школа англійської ACE English

Мальтійська школа англійської мови ACE English візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у січні в декількох містах України

Школа англійської ACE English

Мальтійська школа англійської мови ACE English - була заснована в 2012 році, але незважаючи на вік навчального закладу, викладацький склад і персонал школи має значний досвід роботи в різних напрямках викладацької діяльності.

Головна мета викладачів школи - пошук індивідуального підходу до кожного студента і забезпечення максимального підвищення рівня англійської мови кожного слухача.

Школа має акредитацію Міністерства освіти Мальти. Програми навчального закладу відомі своєю методикою, що акцентує увагу на розвитку розмовної мови.

Літній центр ACE English, що приймає підлітків від 12 років, розташований в місті Mosta. Школа обладнана за найсучаснішими технологіями і оснащена інтерактивними дошками. Для занять спортом під час дозвілля в школі є футбольне і баскетбольне поля, великий майданчик для спортивних ігор і активного відпочинку.

Докладніше про освітні програми та діяльність Мальтійської школи англійської мови ACE English ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться у січні 2013 року в Києві, Дніпропетровську та Донецьку:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00-18:00, 27 січня з 12:00-16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00).

Організатор виставки: Компанія "Students International". Реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів