Мережа навчальних центрів INTO

Мережа навчальних центрів INTO візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у січні в декількох містах України

Мережа навчальних центрів INTO

INTO - швидкозростаюча мережа навчальних центрів на базі університетів Великої Британії, США і Китаю, яка надає гарантії високоякісних стандартів підготовки.

Навчальні центри INTO пропонують іноземним студентам можливість завершення своєї академічної освіти в університетах світового рівня.

INTO пропонує великий вибір підготовчих курсів з урахуванням подальших освітніх планів. Мережа забезпечить кращу підготовку до отримання освіти незалежно від того чи готуєтеся ви до навчання за програмою A-levels, програмою отримання бакалаврської або магістерського ступеня, або просто хочете поліпшити знання англійської мови.

У Великій Британії в програму INTO включено 12 університетів в дев'яти містах країни. У США за інноваційними підготовчими програмами INTO студентів-іноземців навчають 4 державні університети.

Програми, розроблені фахівцями INTO, передбачають отримання якісної вищої освіти, щонайменше у десяти галузях знань. Так, Сполучені Штати надають сильну освіту з комп'ютерних наук, тоді як британські університети можуть похвалитися підготовкою в галузі природничих наук.

Докладніше про освітні програми та діяльність Мережі навчальних центрів INTO ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у січні 2013 року в Києві, Дніпропетровську та Донецьку:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00-18:00, 27 січня з 12:00-16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00).

Організатор виставки: Компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів